O společnosti

Kvalitní tisk na reklamní textil nabízíme již 20 let

?>

Společnost Sitos se specializuje na sítotisk

 

Hlavní oblastí, ve které podnikáme, je sítotisk. Jsme úspěšná česká firma s dlouholetou tradicí – firma byla založená 15. 9. 1994. Působíme tedy na českém trhu již přes 20 let. Na začátku podnikání jsme si stanovili za cíl poskytovat širokou nabídku reklamních služeb ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Svého cíle jsme dosáhli a snažíme se neustále zlepšovat. Nabízíme vysoké pracovní nasazení, nejkvalitnější služby, rychlost tisku, profesionální jednání a bezkonkurenční ceny. Odvádíme precizní práci k absolutní spokojenosti klientů.

Řídíme se přáním a potřebami klientů a vždy nalezneme optimální řešení. Prioritou je kvalitně odvedená práce a 100% spokojení zákazníci. Mezi naše významné klienty patří reklamní agentury a firmy, které vyrábějí ochranné pracovní pomůcky.

Vlastníme špičkové moderní stroje. Disponujeme např. ručními tiskařskými stroji zn. KARUSEL, automatickým strojem AUTOMAT HURICANEvyšívacím strojem TAJIMA, digitální tiskárnou a řezacím plotrem Roland Versa CAMM (tisk cmykem – netiskneme bílou barvu). Používáme kvalitní vyšívací nitě MARATHON, které  jsou dvakrát kroucené levým zákrutem, síla 120D/2 nebo 75D/2.  Barevnice u viskózové nitě je dodávána s převodní tabulkou pro mezinárodní standard PANTONE.

Využíváme nejnovější technologie. Vlastníme legálně zakoupený software na výrobu programu na výšivku TAJIMA DG/ML by PULSE. Software používá technologii VBE(VectorBasedEmbroidery), která produkuje přesné a kvalitní stehování. Nejedná se o tradiční programování stehů. Nejprve se tvoří nebo importují křivky, které se mohou následně změnit na libovolný typ stehu. TAJIMA DG/ML stejně jako CorelDraw nebo Adobe Illustrator podporuje křivky "Bezier". S jejich pomocí se vytváří křivka jednodušším způsobem a současně s menším počtem zadaných bodů křivky. Tento systém  zaručí kompatibilitu importu a exportu křivek z jiných grafických aplikací, jako jsou např. aplikace Adobe Illustrator nebo CorelDraw. Tímto způsobem nedochází ke změnám počtu bodů křivky nebo k deformacím křivky.

Převážně tiskneme na textilní materiál dodaný zákazníkem. Rádi vám doporučíme vhodného dodavatele. Spolupracujeme jen s dodavateli textilu, kteří nám garantují nejvyšší kvalitu dodaného materiálu. Na základě požadavků klientů jsme také schopni textil zajistit sami.

Hledáte odborníky na sítotisk, strojní vyšívání, řezanou grafiku a reklamní tisk? Jste z Prahy a okolí nebo z Prahy východ? Kontaktujte nás ještě dnes. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář.

Na internetu nás naleznete například po zadání klíčových slov vyšívání Praha východ, strojové vyšívání nebo program na výšivku.

Potřebujete poradit, jaký tisk je pro vás nejvhodnější? Napište nám e-mail. Jsme odborníci, kteří vždy najdou řešení na míru. Společnost Sitos jednička v oboru!