Sítotisk

Kvalitní tisk na reklamní textil nabízíme již 20 let

Společnost Sitos se specializuje na sítotisk.

Aplikace sítotiskové technologie je nejkvalitnější a nejtrvanlivější forma potisku na textil. Touto metodou se tiskne na textil jakéhokoli složení např. na ochranné pracovní pomůcky, jako jsou reflexní vesty, rukavice a montérky. Je to technologie, při které se motiv loga přenáší na daný materiál za pomoci stěrky a sítotiskové šablony. Používají se speciální barvy nejčastěji plastizolové barvy, které jsou odolné při praní do 60˚C i 90˚C bez možnosti chemického čistění. Mezi hlavní výhody patří trvanlivost potisku, barevná stálost a cena. Sítotisk je finančně výhodný a to již u objednávky od 20 ks. Maximální rozměry potisku jsou 400 x 460 mm.

U nás si vyberete ze široké škály sítotiskových barev:

  • barvy sítotiskové ředidlové – jednosložkové a dvousložkové
  • barvy speciální sítotiskové – extra krycí sítotiskové barvy a barvy na nylonové a polyesterové tkaniny, barvy UV
  • barvy sítotiskové textilní

V nabídce máme napěňovací, reflexní a fluorescentní barvy.

Jste firma, která hledá odborníky na přímý potisk triček, mikin nebo na transferový tisk za pomoci zažehlovacích lisů u náročných materiálů, jako jsou např. deštníky, nylonové tašky, zimní bundy nebo čepice? Potřebujete potisknout reklamní předměty nebo vybavit své zaměstnance firemním oblečením s potiskem loga nebo názvu společnosti? Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím poptávkového formuláře. (prolinkovat se záložkou Poptávkový formulář) Vypracujeme vám předběžnou cenovou nabídku.

Prioritně tiskneme na textilní materiál dodaný klientem. Pokud budete mít zájem, tak vám doporučíme vhodného dodavatele. Spolupracujeme s dodavateli textilu, kteří nám garantují vysokou kvalitu dodaného materiálu. Dle přání zákazníků jsme také schopni textil zajistit sami. K našim klientům patří reklamní agentury a firmy, které vyrábějí ochranné pracovní pomůcky.

Nabízíme ruční sítotisk, strojový sítotisk, reflexní tisk, a výrobu transferů.

Zaměřujeme se také na sublimační tisk, který je vhodný pro barvení polyesteru. Tato transferová technologie pochází z USA a rozšířila se do Evropy a začíná se používat i u nás.

Mezi naše další činnosti patří strojní vyšívání, řezaná grafika a reklamní tisk.

U malých zakázek nebo na přání klientů alternativně používáme technologii řezaných fólií a digitální tisk včetně zažehlení. Výšivku na textil nabízíme od 1 do 50 ks.

Ručíme za nejvyšší kvalitu poskytnutých služeb a precizní vypracování každé zakázky.

Objednejte si sítotisk jedině u nás!