Naše služby

Kvalitní tisk na reklamní textil nabízíme již 20 let

?>

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti sítotisku, strojního vyšívání, řezané grafiky a reklamního tisku.

Úspěšně podnikáme na českém reklamním trhu již 20 let. Klademe důraz na kvalitu, profesionalitu a odbornost. Naši zaměstnanci mají vysoké pracovní nasazení a vždy realizují zadané zakázky k 100% spokojenosti zákazníků. Nebojíme se výzev a jsme schopni zvládnout i velkokapacitní objednávky nebo expresní zakázky. Dodržujeme dohodnuté termíny. Na nás se můžete spolehnout!

Hledáte odborníky na přímý potisk triček, mikin nebo montérek? Potřebujete potisknout náročné materiály, jako jsou např. čepice, zimní bundy, deštníky nebo nylonové tašky? Provádíme transferový tisk za pomoci zažehlovacích lisů i u těch nejnáročnějších materiálů. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře. Zašleme vám vypracovanou nabídku včetně předběžné cenové kalkulace.12

Nejste si jisti, jaký tisk je pro vás nejvhodnější? Jste z Prahy a okolí, z Prahy východ nebo z Čelákovic a okolí? Napište nám e-mail. Poradíme vám a najdeme optimální řešení vaší objednávky.

Spolupracujeme s malými i velkými společnostmi, které si chtějí nechat potisknout reklamní předměty pro klienty a obchodní partnery nebo oblečení pro své zaměstnance. Mezi naše významné zákazníky patří reklamní agentury a firmy, které vyrábějí ochranné pracovní pomůcky.

Je možné nás najít na internetu například po zadání klíčový slov – chci udělat vyšívací program, chci rychle potisknout v okolí Prahy nebo chci rychle potisknout v okolí Čelákovic.

Garantujeme kvalitně odvedenou práci, rychlost tisku a přijatelné ceny. Reklamní tisk jedině od společnosti Sitos!